Pierwszy w polsce stacjonarny KURS INSTRUKTORA TABATY!!!

Dodano 20.10.2017

Kurs Instruktora Tabaty

 

Firma Football Coaching w połączeniu sił z firmą Kar Group organizuje pierwszy w polsce stacjonarny Kurs Instruktora Tabaty. Zajęcia na kursie będzie prowadził jedyny w polsce Trener Tabaty Pan Szymon Mlynek. Siatka godzin będzie się składać z wykładów i zajęć praktycznych. Każdy uczestnik kursu po jego zakończeniu otrzyma odpowiędnią wiedzę do prowadzenia, tworzenia jednostek treningowych zajęć z Tabaty oraz co najważniejsze dyplom, legitymacje instruktora Tabaty oraz certyfikaty w języku angielskim i polskim. Kursant podniesie umiejętności na kursie doszkalającym.  Po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminu kursant otrzyma dokumenty Instruktora Tabaty.

 

Struktura Kursu Instruktorskiego 32 h:

I zjazd ..........(sobota, niedziela od 8.00-16.00) 42-772 Pawonków ul. Skolna 1

II zjazd .......... (sobota, niedziela od 8.00-16.00 zakończone egzaminem pisemnym) 42-772 Pawonków ul. Skolna 1

 

Zapisy na kurs:

I termin - Koszt 820 zł

 

Liczba miejsc ograniczona!!! Zapisy pod numerem telefonu trenera Szymona Mlynka - 793176423 oraz po dokonaniu wpłaty na konto bankowe firmy Football Coaching: PKO BP 38 1020 1664 0000 3202 0458 5446

 

Kursant po zdaniu egzaminu otrzymuje:

I Legitymacja po polsku

II Dyplom A6 po polsku

III Certyfikat po polsku

IV Certyfikat w języku angielskim lub niemieckim

 

Trening motoryczny to trening mający na celu poprawę formy sportowej i zdrowia zawodnika/pacjenta. Stanowi podstawę bezpiecznego treningu danej dyscypliny sportowej, a także pomaga w osiąganiu w niej lepszych wyników. Pracując z zawodnikiem/pacjentem, trener motoryczny skupia się na poprawie takich cech, jak: szybkość, siła, zwinność, gibkość, skoczność, koordynacja, stabilność, dzięki czemu taki trening bezpośrednio przekłada się na korzyści w uprawianej dyscyplinie sportowej.

Trening motoryczny jest również integralną częścią procesu rehabilitacji, stanowiąc jeden z jego ostatnich etapów przed powrotem do pełnej aktywności.

Trening motoryczny jest niezbędny w każdej dyscyplinie sportowej, niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania sportowca.